Ośrodek Kultury Matematycznej działający przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach zaprasza do udziału w 57 Szkole Matematyki Poglądowej na temat „Nie uwierzę, póki nie zobaczę”.

Szkoła odbędzie się w hotelu „Relax” w Woli Duckiej koło Otwocka, w dniach 26–30.01.2018.

Koszt uczestnictwa: 680 zł (noclegi w dniach 25-30.01.2018; wyżywienie: od kolacji w czwartek do obiadu we wtorek; opłata konferencyjna).

Koszt uczestnictwa dla studentów i doktorantów jest niższy (po przedstawieniu zaświadczenia o statusie studenta/doktoranta, którego kopię należy wysłać na adres aprus(at)uph(dot)edu(dot)pl) – za uczestnictwo w 5 dniach Szkoły (po uzyskaniu akceptacji od organizatorów) wynosi 500 zł.

Opłatę za udział w Szkole należy uiścić do dnia 10 stycznia 2018. Szczegółowe dane dotyczące wpłat znajdują się na stronie Szkoły.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są przez formularz. Liczba miejsc ograniczona!

W przypadku rezygnacji z udziału w Szkole prosimy o informację pisemną lub telefoniczną na adres Ośrodka.

Nie ma możliwości dokonania zwrotu niewykorzystanej opłaty konferencyjnej.

Aktualne informacje o programie są umieszczane na stronach Ośrodka Kultury Matematycznej oraz na profilu na Facebooku.

Dokumenty do pobrania: