Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym

W dniach 25, 26 października 2014 r. w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym. Uniwersytet Opolski reprezentowały dwie drużyny studentów Instytutu Matematyki i Informatyki. W skład drużyn weszli panowie: Dawid Bugajski, Michał Gajewski, Jakub Walenta (UO1) oraz Marcin Kainka, Mateusz Kubaszek, Daniel Półtorak (UO2). Pierwszego dnia uczestnicy wysłuchali wykładów przedstawicieli takich firm jak Samsung, Intel itp. Po wkładach odbyły się próbne zawody. Drugiego dnia odbyły się zawody główne.