Szanowny Studencie, Studentko!

Uniwersytet Opolski jest jedną z 775 szkół wyższych biorących udział w badaniu trendence Graduate Barometer, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery zawodowej.

Ankieta zawiera pytania dotyczące m.in. poziomu zadowolenia ze studiów, aspiracji związanych z karierą zawodową, jak i oczekiwań wobec przyszłych pracodawców. Poprzez gromadzenie opinii studentów z całej Europy oraz analizę różnic i podobieństw między poszczególnymi krajami, badanie to pomaga studentom w przejściu z etapu kształcenia do życia zawodowego.

Serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w badaniu trendence Graduate Barometer 2010. Ankieta, przeprowadzana na drodze elektronicznej, jest krótka i prosta. Zapewniamy, że odpowiedzi są całkowicie anonimowe a dane osobowe bedą prawnie chronione.

Po wypełnieniu ankiety, możesz porównać Twoje wyniki ze średnią uzyskaną przez studentów w Twoim państwie i Europie. Dodatkowo masz szansę wygrać jedną z poniższych nagród:

– 2 x € 1000

– 5 x € 500

Badanie jest przeprowadzane we współpracy z trendence Institut.

Aby wziąć udział w badaniu, prosimy kliknąć na link.

Z poważaniem,

Uniwersytet Opolski