Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Klastra Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland chcielibyśmy zaprosić studentów oraz studentki Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Opolskiego do udziału w CYBERSEC CTF organizowanym w ramach konferencji CYBERSEC Forum / EXPO 17 maja 2022r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Capture The Flag (CTF) to turniej, podczas którego zespoły lub pojedynczy gracze mają możliwość zmierzenia się z dopasowanymi do ich poziomu wiedzy wyzwaniami z domeny security/ hackingiem. Obejmują one m.in. bezpieczeństwo aplikacji webowych, exploity low–level, bezpieczeństwo aplikacji natywnych, krypto analizę,  oraz wiele innych.

Nasze wydarzenie kierowane jest do studentów kierunków STEM, programistów oraz osób zainteresowanych IT. CYBERSEC CTF to nie tylko miejsce dla specjalistów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, udział może wziąć każdy kto posiada podstawy wiedzy technicznej.

Dzięki specjalnie przygotowanym zadaniom, uczestnicy będą mogli nauczyć się cennych umiejętności. Oprócz głównego wyzwania, podczas CYBERSEC Forum / EXPO uczestnicy CTF będą mieli możliwość udziału w trwających równocześnie w przestrzeni konferencyjnej panelach, prezentacjach, wykładach oraz sesjach interaktywnych.

Więcej informacji oraz rejestrację znajdą Państwo na stronie https://cybersecforum.eu/pl/cybersec-forum-expo/cybersec-ctf-by-hackingdept/

Podsumowanie:

• Konkurs odbywa się 17 maja 2022r. w godzinach 10.00-17.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas konferencji CYBERSEC Forum / EXPO,
  • Rejestracja jest darmowa,
  • Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczne jest ukończenie 18 roku życia,
  • Każdy z uczestników musi posiadać własny sprzęt,
  • Dla 3 najlepszych osób przewidziana jest nagroda pieniężna,
  • W konkursie można wziąć udział również w formie zdalnej (nagrody jednak muszą zostać odebrane osobiście).

[Regulamin] [Zasady konkursu]