Dlaczego warto u nas studiować

Instytut Matematyki i Informatyki oferuje swoim studentom nie tylko bogatą ofertę dydaktyczną, ale również szereg dodatkowych wartości. Podstawą jest przyjazna i kameralna atmosfera, która wpływa na zacieśnianie stosunków z młodą, ale jednocześnie doświadczoną kadrą. Studenci mają możliwość poszerzania swojej wiedzy na zajęciach, jak i podczas konsultacji, a w przypadku zaistnienia takiej potrzeby pomoc uzyskać mogą również drogą elektroniczną.

W trakcie zajęć główny nacisk położony jest na zrozumienie oraz praktyczne zastosowanie omawianych zagadnień. Pokazywana jest głównie droga do rozwiązania zadania, a nie tylko sam wynik działań.

Po naszych studiach nie będziesz tylko matematykiem czy informatykiem, będziesz fachowcem, który posiada wiedze i umiejętności umożliwiające rozwiązywanie nawet najtrudniejszych problemów z danej dziedziny.

Oferujemy dostęp do bogato wyposażonej biblioteki. W ramach studiów każdy student ma możliwość bezpłatnego korzystania z oprogramowania firmy Microsoft®, oraz innych producentów oprogramowania, zależnie od prowadzonych zajęć. Proponowane są również kursy w ramach akademii CISCO®.