10 maja 2017 roku w godzinach 10:00-14:00 Akademickie Centrum Karier organizuje VIII Giełdę Pracy. W ramach przygotowań do giełdy zaplanowaliśmy szkolenia i warsztaty pod hasłem Giełda Kompetencji przygotowujące do wydarzenia. Bardzo proszę o udostępnienie informacji wśród studentów o dostępnych szkoleniach i warsztatach.

W tym roku tematem przewodnim wydarzenia jest GIEŁDA KOMPETENCJI, dlatego oprócz udziału w części targowej (do godziny 14:00) zapraszamy Państwa do udziału w rozmowach przy okrągłym stole (godz. 15:00-17:00). 10 maja chcemy się spotkać i razem z Urzędem Miasta i opolskim otoczeniem biznesu przedyskutować trzy obszary tematyczne:

• Zatrudnienie studentów międzynarodowych na rynku opolskim;
  • Jakich kompetencji potrzebuje miasto Opole?
  • Kierunki tradycyjne – co z nimi?

Wszystkie informacje związane z Giełdą Pracy zamieszczamy na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/214021572432404/

Miejsce:

część targowa: Budynek Główny Uniwersytetu Opolskiego, ul Oleska 48, I piętro (godz. 10-14)

część panelowa: Studenckie Centrum Kultury, sala kameralna (godz. 15-17)

Zapraszam Państwa oraz studentów do polubienia i udziału w części targowej i/lub panelowej, a także zwracam się z prośbą o umożliwienie studentom udziału w szkoleniach i warsztatach organizowanych 10.05.2017 w ramach Giełdy (plakat doślę jeszcze dzisiaj):

• BCF Software: Introduction to Project Management, godz. 10-11, sala 119 Collegium Civitas
  • Atos: An Introduction to SAP / SAP HANA, godz. 10-11, sala 10-11, sala konferencyjna DS. Kmicic
  • NUTRICIA: Wszystko co chciałeś wiedzieć o Assesment Center, ale bałeś się zapytać, godz. 10-12, sala teatralna SCK
  • PwC SDC: Czy praca w sektorze nowoczesnych usług biznesowych może być rozwojowa?, godz. 11-12, sala 104 Collegium Civitas
  • Fundacja Aktywizacja: Aktywne metody poszukiwania pracy, godz. 11:30-13:30, sala konferencyjna DS. Kmicic
  • PwC SDC: Work In_Ms Excel., godz. 13-15, sala 16 Collegium Civitas
  • Contact Center One: Jak się odnaleźć na obecnym rynku pracy? godz. 14-15, sala 204 Collegium Civitas