Gwazy Technologies

Z historią sięgającą 25 lat, Windsor Brokers Ltd jest jednym z wiodących i pionierskich brokerów w regionie, oferujących swoje usługi online. Windsor rozpoczął działalność w 1988 roku jako niewielkich rozmiarów spółka brokerska, z zaledwie 5 pracownikami oraz ograniczoną liczbą klientów, pochodzących głównie z regionu Bliskiego Wschodu.
Wraz z upływem 2007 roku firma pokazała wyraźne oznaki ekspansji, poprzez osiągnięcie liczby 70 pracowników. 2007 był również szczególnym rokiem, ze względu na inaugurację Windsor Business Center, prestiżowej siedziby Windsor, mieszczącej się w Limassol na Cyprze.
Trzy główne czynniki, które przyczyniły się do szybkiego rozwoju Windsor Brokers to ewolucja internetu, progres handlu internetowego oraz przystąpienie Cypru do Unii Europejskiej w 2004 roku. W rezultacie zupełnie nowe możliwości stanęły otworem dla nas i dla naszych klientów.
Na dzień dzisiejszy, regulowany i licencjonowany broker, oferujący bogate portfolio ponad 70 instrumentów finansowych, Windsor Brokers Ltd, wyróżnia się jako znacząca europejska firma inwestycyjna. Z ponad 100 pracownikami na całym świecie i rosnącą bazą klientów, obejmującą wszystkie siedem kontynentów, staramy się by nasze produkty i usługi sprostały oczekiwaniom inwestorów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych, wszelich typów i rozmiarów.