Koncert studentów informatyki Uniwersytetu Opolskiego

Koncert studentów informatyki UO odbył się 3 czerwca 2013 r. w Studenckim Centrum Kultury. Koncert poprowadzili studenci 3 roku informatyki, Marta Dyk i Błażej Kurdziel. Koncert poprzedziła prezentacja studiów informatycznych na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UO, którą przedstawili Błażej Kurdziel i Marcin Jodłowiec. Część artystyczna obejmowała następujące występy studentów informatyki: Wioleta Dregan przy akompaniamencie gitar Wojciecha Hybla oraz Wojciecha Leżały zaśpiewała piosenki „Kochana” oraz „Spadochron”. Agnieszka Mołodowicz wykonała pokaz tańca nowoczesnego. Bogumił Dybowski wykonał na pianinie utwory „Fairytale (Shrek Soundtrack)” oraz „River flows in you”. Tomasz Kazuch i Adrian Lipowski (czyli zespół Sunset Unicorns) wraz z Iwoną Kubarską wykonali piosenkę „Somewhere” oraz „Love her softy”. Przemysław Ozga grając na pianinie zaśpiewał piosenkę „Mówiła nie” , a także porwał publiczność dynamicznym utworem akordeonowym. Kamila Dauksz przy akompaniamencie Dariusza Dauksza, Bartka Miruckiego oraz Macieja Wanke zaśpiewała piosenki „Soldat” i „I`m yours”. Na zakończenie wystąpiło dwóch wykładowców z Wydziału MFiI – prof. Włodzimierz Stefanowicz (wokal) oraz dr Andrzej Jasiński (pianino).