Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów „OMatKo!!!” to wydarzenie zrzeszające studentów kierunków matematycznych z całego kraju. Konferencja jest organizowana przez matematyczne koła naukowe działające przy Politechnice Wrocławskiej i odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia 2017 roku we Wrocławiu.
Część uczestników przygotowuje prelekcje, które prezentują w czasie trwania konferencji.
Prelekcje studentów będą przeplatane wykładami ekspertów w poszczególnych dziedzinach matematyki, a dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody – naszymi sponsorami są m.in. McKinsey & Company, Wolfram Alpha, KRUK oraz European Mathematical Society.
Serdecznie zapraszamy do udziału!

Więcej informacji oraz formularz zapisowy (zarówno dla słuchaczy, jak i referentów) znajduje się na stronie http://omatko.im.pwr.wroc.pl bądź na Facebooku – Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów.
omatko_plakat