Spotkanie promujące kierunki matematyczne, przyrodnicze i techniczne

25 października 2012 odbyło się spotkanie promujące kierunki matematyczne, przyrodnicze i techniczne w Łączniku na terenie Politechniki Opolskiej. Nasi studenci z kierunku Informatyka zorganizowali pokaz Lego Mindstorms podczas którego można było rozegrać mecz robotów. Studenci z kierunku Matematyka wyświetlili pokaz ciekawostek matematycznych jak również umożliwili rozegranie partii szachów, warcabów i innych gier logicznych.