Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich na tegoroczną edycję Konferencji IT Academic Day, która odbędzie się 25 oraz 26 października 2022 (wtorek oraz środa) na Politechnice Opolskiej  (ul. Prószkowska 76, budynek 5, 2 piętro).

W tym roku przez całe dwa dni będziecie mogli:

– uczestniczyć w wykładach o tematyce szeroko pojętej branży IT,
– rozwinąć swoje umiejętności podczas warsztatów w trybie BYOD (Bring Your Own Device), nie zapomnijcie przynieść ze sobą laptopa,
– wziąć udział w organizowanych sesjach Speed Recruiting – zaktualizujcie swoje CV,
– skorzystać z konsultacji z Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej.

Konferencja jest też idealną okazją na nawiązanie kontaktu z firmami przy ich stoiskach. Jest to nie tylko szansa na realizację praktyk studenckich, ale także na znalezienie zatrudnienia. Biorąc udział w wykładach macie możliwość zdobycia świetnych nagród rzeczowych. Konkurs odbędzie się osobno zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia wydarzenia.

Nie zapomnieliśmy również o „najważniejszym” – będzie pizza, dużo pizzy.

Partnerzy wydarzenia:

Axxiome Health
Stava
Akamai Poland
CODEFUSION
codelabs.rocks
InsERT S.A.
netkoncept.com
State Street Bank Polska
Volvo Polska Wrocław
21infinity.com
Axabee.com