Szanowni Państwo,

w imieniu Uniwersytetu Opolskiego serdecznie zapraszamy na wydarzenia organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w dniach 15-18.11.2022 r.
Wydarzenia odbywają się w Parku Naukowo-Technologicznym, przy ul. Technologicznej 2 w Opolu.

Pracownicy Uniwersytetu Opolskiego przygotowali następujące wydarzenia, na które zapisywać można się przez stronę: https://stp.pnt.opole.pl/.

• Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o własności intelektualnej?
    Prowadzący: dr Andrzej Drzewiecki
    Termin: wtorek, 15.11.2022, godz. 14.30-16.00
    Miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu, ul. Technologiczna 2 (I piętro).
  • Mowa ciała i ubiór to powinien być zgrany duet
    Prowadząca: dr Kamila Kasperska-Kurzawa
    Termin: wtorek, 15.11.2022, godz. 18.00
    Miejsce: Atrium Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu, ul. Technologiczna 2

Wydarzenie połączone jest z pokazem mody i prezentacją Pana Krzysztofa Mońki
pt. „Odpowiedni strój na odpowiednią okazję” – czyli adekwatność stroju eleganckiego mężczyzny do miejsca i czasu”

• Zrównoważone zarządzanie przedsiębiorstwem oraz należyta staranność w zakresie ochrony praw człowieka – nowe wyzwania legislacyjne
    Prowadząca: dr hab. Joanna Ryszka, prof. UO
    Termin: środa, 16.11.2022, godz. 9.00-10.30
  • Homo sapiens vs. Homo commodus czyli na czym polega gospodarka odpadami
    Prowadzący: dr hab. Tomasz Ciesielczuk, prof. UO
    Termin: czwartek, 17.11.2022, godz. 14.30-16.00
  • Inwestować na Bałkanach – chorwackie klimaty
    Prowadząca: dr hab. Danuta Gibas-Krzak, prof. UO
    Termin: piątek, 18.11.2022, godz. 9.00-10.30
    Miejsce: online – link do spotkania wysłany zostanie po rejestracji.

Link do zapisów oraz informacja nt. pozostałych wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Opolu znajdują się na stronie https://stp.pnt.opole.pl/.