Szanowni Państwo

Tego lata na kampusie UO realizujemy ponownie Szkołę Letnią UO, w ramach której przeprowadzone zostaną liczne certyfikowane kursy, wykłady, zajęcia dla dzieci, a także warsztaty i szkolenia. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20 czerwca – 9 lipca 2022 r. Swoją ofertę kierujemy zarówno do uczniów szkół ponadpodstawowych, do tych którzy stają przed wyborem uczelni, jak również do studentów, doktorantów i absolwentów, ale także wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego i nauczyć czegoś ciekawego, albo po prostu miło spędzić czas na świeżym powietrzu przy okazji spotykając ciekawych ludzi. Prelegentami Szkoły Letniej UO są głównie słuchacze Szkoły Doktorskiej UO, a także pracownicy Wydziału Prawa i Administracji UO.
W programie przewidziano m.in. zajęcia z nauk prawnych, WOSu, historii, biologii, chemii, językoznawstwa, języka angielskiego oraz warsztaty archeologiczne, pokazy chemiczne, wykłady zakresu nauk teologicznych i wiele innych. Wszystkie zajęcia prowadzone będą stacjonarnie na terenie Opola, na kampusie UO.
Udział w wydarzeniach organizowanych w ramach Szkoły Letniej UO jest bezpłatny. Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona i co do zasady wynosi 10-20 osób. Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy.
Dla chętnych przewidziano certyfikaty. Serdecznie zapraszam do udziału w Szkole Letniej UO.

[plakat] [plan zajęć]