W czwartek 12.01.2017 odbędzie się szkolenie dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Opolskiego SEO i UX – Spraw, by Google polubił Cię dzięki prostym i szybkim zmianom na stronie www, prowadzącym szkolenie będzie Pan Dawid Kopicki, student Informatyki na Politechnice Opolskiej.

Szkolenie dedykowane jest studentom wszystkich kierunków studiów, których interesuje tematyka marketingu internetowego lub chcieliby się z nią zapoznać. Wbrew pozorom temat skierowany jest nie tylko do osób technicznych.

Link do zapisów