10 maja 2017 Akademickie Centrum Karier organizuje VIII Giełdę Pracy Uniwersytetu Opolskiego.  W tym dniu (środa) zapraszamy w godzinach 10-14 do udziału w części targowej Giełdy (ul. Oleska 48, budynek Główny UO, hol na I piętrze), gdzie spotkać będzie można blisko 30 wystawców takich jak: Bank Pekao S.A., NUTRICIA Zakłady Produkcyjne, EKO-OKNA, Filplast, PwC SDC, PRUDENTIAL, LEROY MERLIN, Call Center Inter Galactica, Ineva Services Limited, opta data, BCF Software. Nie zabraknie również firm SFD, SINDBAD, Atos, Capgemini, Getso i in.

W drugiej części dnia zapraszamy na debatę do Studenckiego Centrum Kultury (godz. 15-17, sala kameralna), gdzie będzie można wziąć udział w dyskusji poświęconej kompetencjom potrzebnym studentom na rynku pracy, obecności studentów międzynarodowych na rynku pracy i uczelni oraz kierunkom kształcenia w jakich zmierzać powinien Uniwersytet.

Zapraszamy Państwa do udziału w części targowej, którą oficjalnie o godzinie 10:00 otworzy Pani Prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. Izabella Pisarek. W części targowej Giełdy wezmą udział liczni partnerzy Uniwersytetu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/214021572432404/