Dr Jolanta Mizera-Pietraszko z Uniwersytetu Opolskiego poprowadzi wraz z Professor Layth Sliman, EFREI, Paris, France, Conference General Chair oraz Professor Janusz Kacprzyk, Polish Academy of Sciences, Poland, sesję naukową ‘Special Session on Evolutionary Computing Algorithms‘ na międzynarodowej konferencji  SoCPaR 2017 (the  9th International Conference on Soft Computing & Pattern Recognition), która odbędzie się w Marrakech, Marocco w dniach 11 – 13 grudnia 2017, http://www.mirlabs.net/socpar17/.

Termin zgłoszeń 21 października, 2017.

Publikacja ukaże się w serii książkowej Prof. Janusza Kacprzyka Advances in Intelligent and Soft Computing, Springer indeksowanej w Web of Science ISI Proceedings, Thomson Reuters, DBLP. Ulrich’s, EI-Compendex, SCOPUS, Zentralblatt Math, MetaPress, Springerlink.

Dla uczestników mających trudności finansowe Dr Jolanta Mizera-Pietraszko zaproponowała prezentację wirtualną.