W czwartek 7 czerwca 2018 o godz. 10:00 w sali 110 INF p. Damian Kowalczyk wygłosi wykład pt. „Nie znasz swoich granic”.

Streszczenie: Niezależnie, czy wybierając uniwersytet częścią Twoich planów był surfing, czwarta rewolucja przemysłowa już robi fale. 15 lat po nauce w Opolu nasz rodak odnajduje się na czele jednej z nich. To spotkanie ma na celu podzielenie się widokiem, ale też kosztownymi nauczkami, w nadziei, że pomogą Wam w przygotowaniu. Twoja deska jest już prawie gotowa.

Prelegent:  Damian Kowalczyk, absolwent LO2 w Opolu, magister Politechniki Wrocławskiej, doktorant Duńskiego Uniwersytetu Technicznego. Były pracownik Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych, pasjonat Big Data i kite-surfingu, przyjaciel. Dla Microsoftu pracuje 10-ty rok.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.