Wykład prof. dra hab. Witolda Kosińskiego „Jak rozwiązać równanie A+X=C dla zmiennych rozmytych?”

Dnia 5 marca 2009r. gościliśmy prof. dra hab. Witolda Kosińskiego (Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych). Wysłuchaliśmy interesującego wykładu pt. „Jak rozwiązać równanie A+X=C dla zmiennych rozmytych?”. W spotkaniu wzięli udział pracownicy i studenci Uniwersytetu Opolskiego oraz Politechniki Opolskiej. Organizatorami byli Polskie Towarzystwo Matematyczne (Oddział Opolski) oraz Naukowe Koło Matematyków.