Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego już po raz VI organizuje Giełdę Pracy
Tegoroczna edycja odbędzie się 16 kwietnia, w godz. 10:00 – 14:00 w Budynku Głównym Uniwersytetu Opolskiego (ul. Oleska 48, I piętro).

Masz szansę rozpocząć swoją karierę zawodową poprzez znalezienie pracy, stażu czy praktyki oraz masz możliwość wzięcia udziału w towarzyszących imprezie szkoleniach.

Tegoroczna edycja skupia blisko 30 firm z wielu branż, m.in. informatycznej, ekonomicznej, outsourcingowej, HR, ochrony i inżynierii środowiska i wielu innych. Dodatkowo podczas trwania Giełdy odbędzie się sześć szkoleń/prezentacji, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość rozwoju swoich umiejętności, kompetencji.

W poprzednich edycjach Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony firm, studentów oraz lokalnych mediów. Patronat honorowy nad Giełdą Pracy objęli: JM Rektor Uniwersytetu Opolskiego, Prezydent Miasta Opola oraz Wojewoda Opolski.

Link: http://www.kariera.uni.opole.pl/show.php?id=155&lang=pl