Krakowski Park Technologiczny ma przyjemność zaprosić studentów Państwa Uczelni do udziału w Digital Dragons Academy — serii wykładów i profesjonalnych warsztatów dotyczących tworzenia gier wideo, które pozwalają młodym pasjonatom na poznanie tego procesu od pomysłu do finalnego produktu. W ubiegłej edycji Akademii uczestniczyło ponad 2000 studentów. W tym roku spotkania będą miały formę hybrydową: webinarów online i trzech spotkań stacjonarnych w Krakowie i Warszawie. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Nowy sezon rozpoczynamy 5 listopada 2022 roku. Po długiej przerwie związanej z pandemią na pierwsze spotkanie pt. „Jak przejść do gamedevu” zapraszamy również osobiście do Krakowskiego Parku Technologicznego. Specjaliści opowiedzą uczestnikom, jak postawić pierwsze kroki w branży. Ponadto studenci będą mieli okazję do poddania swojego CV profesjonalnej ocenie, a także przedyskutowania swoich ścieżek kariery w trakcie bezpośrednich konsultacji prowadzonych przez specjalistów działów HR.

Akademia zapewnia różnorodne zajęcia — jest podzielona na bloki tematyczne szczegółowo omawiające proces produkcji gier oraz marketing. Uczestnicy tegorocznej Digital Dragons Academy zdobędą wiedzę z obszarów Game Designu, Zarządzania i produkcji, Grafiki 2D i 3D.

Ten sezon powstaje przy wsparciu wiodących studiów deweloperskich w kraju, takich jak 8Bit, Rage Quit Games, 11 bit studios, Evolution, Creepy Jar. Doświadczona  wykwalifikowana kadra ekspertów to gwarancja zdobycia wiedzy na najwyższym poziomie! Dzięki naszym partnerom słuchacze będą mieć unikatową okazję do nawiązania nowych biznesowych znajomości, zdobycia profesjonalnej wiedzy, poznania konkretnych case studies, uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, a także do znalezienia pracy w gamedevie.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za przekazanie tych informacji studentom, kołom naukowym i organizacjom studenckim działającym w obrębie Państwa Uczelni. Być może to właśnie Akademia stanie się motorem do postawienia pierwszych kroków na ich ścieżkach kariery!

Z przyjemnością prześlemy również plakat informacyjny Digital Dragons Academy do powieszenia na terenie Uczelni.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo na stronie: https://academy.digitaldragons.pl. Z nagraniami spotkań z poprzednich edycji Akademii zapoznać się można na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/c/DigitalDragonsForGamedev.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Anną Małecką. amalecka@kpt.krakow.pl, tel. 791 650 690.

Plakat Digital Dragons