Praca dla studenta

Specjalisty ds. raportów i analiz


Programista, Pracownik projektu IT

 • Pracodawca: FIS-SST Sp. z o.o.
 • Miejsce pracy: Opole
 • Data publikacji ogłoszenia: 01.07.2022
 • Szczegóły ogłoszenia

Nauczyciel w Liceum

 • Pracodawca: Ogólnokształcące nr VI w Opolu
 • Miejsce pracy: 45-284 Opole ul. Szarych Szeregów 1
 • Data publikacji ogłoszenia: 03.09.2021
 • Szczegóły ogłoszenia

Programista .NET/C#

 • Pracodawca: K2-Software
 • Miejsce pracy: 47-300 Kórnica k. Krapkowic
 • Data publikacji ogłoszenia: 25.11.2020
 • Szczegóły ogłoszenia

 

Praktykant/stażysta w dziale IT

 • Pracodawca: Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.
 • Miejsce pracy: Opole
 • Data publikacji ogłoszenia: 20.10.2020
 • Szczegóły ogłoszenia

 

Sieciowiec w firmie M8b

 • Pracodawca: M8B sp. z o.o.
 • Miejsce pracy: Opole
 • Wymagania:
  • Zagadnienia techniczne:
   -Znajomość środowiska Windows (AD, DHCP, PRINT SERVER, Windows Server 2012), Linux Server, a także programy: biurowe, użytkowe i narzędziowe;
   -Administracja systemami z rodziny LINUX (CentOS);
   -Wdrażanie/opieka nad rozwiązaniami VPN (IPSEC, PPTP, OpenVPN);
   -Znajomość działania sieci LAN, WAN, WLAN, zagadnień sieciowych, sprzętu sieciowego, komputerów i serwerów klasy PC (m.in. Cisco, DELL, HP);
   -Znajomość systemów ERP, baz danych i języka SQL będzie dodatkowym atutem;
   -Wiedza nt. central telefonicznych m.in. Alcatel, Cisco (mile widziane);
   -Znajomość hardware (konieczna może być np. wymiana dysku twardego w laptopie, dołożenie pamięci RAM, złożenia komputera stacjonarnego)
  • Opis dodatkowy:
   -Częściowo praca zdalna (miesięczny czas pracy to 35-40h, w tym są godziny pracy zdalnej zależne od rodzaju prac administracyjnych);
   -Do obsługi technicznej zapewniamy telefon komórkowy z dedykowanym numerem gsm, pod który mogą dzwonić osoby z placówek (zgłoszenia serwisowe/awarie);
   -Czynne prawo jazdy kat. B
 • Kontakt:
  rekrutacja@m8b.pl
  +48 733 748 245
 • Data publikacji ogłoszenia: 27.11.2019

Administrator Biznesowy Systemu FK

 • Pracodawca: PZU Finanse Sp. z o.o.
 • Miejsce pracy: Opole
 • Data publikacji ogłoszenia: 29.10.2019
 • Szczegóły ogłoszenia

IT User Support

 • Pracodawca: Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.
 • Miejsce pracy: Tarnów Opolski
 • Data publikacji ogłoszenia: 14.06.2019
 • Szczegóły ogłoszenia

Młodszy programista aplikacji

 • Pracodawca: Górażdże Cement S.A.
 • Miejsce pracy: Górażdże
 • Data publikacji ogłoszenia: 09.05.2019
 • Szczegóły ogłoszenia

Programista

 • Pracodawca: Urząd Statystyczny w Opolu
 • Miejsce pracy: Opole
 • Data publikacji ogłoszenia: 18.02.2019
 • Szczegóły ogłoszenia

 

INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Jeśli chcielibyście państwo umieścic ofertę pracy dla naszych studentów lub absolwentów proszę wysłać ją na adres e-mail: imii@uni.opole.pl. Zapraszamy do współpracy.

Firmy oferujące pracę:

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

Od 1996 roku jesteśmy częścią Lhoist Group, czerpiąc z blisko dwóch wieków tradycji i doświadczenia w produkcji wapna i wyrobów wapienniczych. Jesteśmy partnerem dla klientów w sektorach: ochrony środowiska, rolnictwa, przemysłu hutniczego, papierniczego, chemicznego, budownictwa lądowego, inżynierii drogowej oraz wielu innych. Ponad 550 pracowników w 5 zakładach produkcyjnych na terenie Polski, każdego dnia wspiera klientów w realizacji ich celów biznesowych. Dzięki unikatowej jakości złóż i ściśle kontrolowanym procesom technologicznym, dostarczmy naszym klientom zoptymalizowane produkty wraz z powiązanymi usługami w zakresie logistyki, doradztwa i ekspertyz technologicznych.


Górażdże Cement S.A.

Lider w krajowej produkcji cementu (Górażdże Cement) i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego (Górażdże Beton) i kruszyw (Górażdże Kruszywa). Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, stabilne parametry i szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach budownictwa. Jesteś zainteresowany? Sprawdź nasze lokalizacje i wybierz najbardziej dogodną dla siebie lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.


7(S)-Gruppe

Jesteśmy niemiecką firma doradztwa personalnego, specjalizującą się w poszukiwaniu wykwalifikowanego personelu dla międzynarodowych koncernów na terenie Europy. Nasz zakres działań obejmuje 7 branż: lotnictwo, IT, technologie, personel biurowy, personel medyczny, gastronomia. W związku z dynamicznym rozwojem niemieckiej technologii, stale poszukiwani są specjaliści. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów (firm docelowych, w których zatrudniani są kandydaci), wykorzystujemy rożne kanały dotarcia do potencjalnych kandydatów. Poza tradycyjną publikacja ogłoszeń, coraz częściej nawiązujemy współpracę z polskimi uczelniami, gdyż możemy zaoferować absolwentom tych szkół możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowych koncernach.


ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu działa na rynku polskim i europejskim od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w inżynierii środowiska. ATMOTERM® S.A. jest firmą z polskim kapitałem, której misją jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.


Axxiome

Axxiome Group to międzynarodowa firma konsultingowa, którą w 2009 roku założyli obecni managerowie poprzez wydzielenie się z grupy ifb. Po otworzeniu działalności w Europie, rozpoczęli oni ekspansję na rynki amerykańskie. Dzięki tym decyzjom Axxiome Group stała się liderem w doradztwie finansowym i technologicznym dla banków, instytucji ubezpieczeniowych oraz działów finansowych korporacji na całym świecie. Axxiome Group specjalizuje się we wdrażaniu systemów SAP Banking i SAP Insurance, oraz projektowaniu rozwiązań indywidualnych na platformie SAP Netweaver. Naszymi klientami są wiodące instytucje finansowe, takie jak Deutsche Bank, Nationwide, Vienna Insurance Group, AOK, ATB Financial. Wśród pracujących z nami partnerów znajdują się wiodące firmy technologiczne na świecie.


BAE Systems Detica

BAE Systems Detica to duża międzynarodowa firma z siedzibą główną z Guildford w Wielkiej Brytanii. Firma posiada biura w Europie, Ameryce Północnej, Australii oraz Azji. Firma oferuje rozwiązania programistyczne dla banków w dziedzinie nadużyć bankowych, ubezpieczycieli oraz departamentów rządowych.


BCC

BCC jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach związanych z systemami SAP i w outsourcingu IT. Koncentrujemy się na obsłudze przedsiębiorstw komercyjnych. Pracujemy dla dużych firm polskich i korporacji międzynarodowych. Realizujemy projekty na całym świecie. BCC jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce.


Bright Coders’ Factory

Bright Coders’ Factory dostarcza usługi rozwoju oprogramowania na obszarze Unii Europejskiej oraz USA. BCF działając globalnie posiada biura rozwoju oprogramowania w Opolu i we Wrocławiu.Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą zatrudniającą utalentowanych programistów, kierowanych przez menedżerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnym rynku rozwoju oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości usług i atrakcyjnym portfolio rozwijamy się w tempie ponad 40% rocznie, zarówno pod względem ilości pracowników, jak i przychodów.


BRE Bank

Grupa BRE Banku jest czołową instytucją na polskim rynku usług finansowych. Wyróżnia się pod względem posiadanego kapitału, rozmiarów działalności, tempa rozwoju, różnorodności oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu technologii bankowej.


Bank Danych o Inżynierach

Bank Danych o Inżynierach już od ponad 23 lat aktywnie wspiera inżynierów w ich rozwoju zawodowym. Na każdym etapie ich kariery, niezależnie od ich doświadczenia, służymy pomocą w poruszaniu się po meandrach rynku pracy. Podpowiadamy jak podnosić kwalifikacje, w których kierunkach się rozwijać i gdzie szukać pracy by nie stać w miejscu. Dotychczas skorzystało już tego ponad 167 tysięcy inżynierów.


Binartech Sp. z o.o.

Binartech to zespół młodych i ambitnych ludzi. Rozwijamy głównie własne projekty. Nie kopiujemy pomysłów – zawsze staramy się być liderem innowacji. Jako pierwsi w Polsce i drudzy na świecie zrealizowaliśmy komórkowe CB radio – SpeedAlarm – jeszcze w czasach, gdy telefony nie miały nawet wbudowanych GPS-ów. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy pierwszą na świecie technologię energooszczędnego, automatycznego wykrywania jazdy samochodem na komórki dSense™(patent pending).


Bit Polska Sp. z o.o.

Firma bit Polska jest spółką-córką austriackiego holdingu szkoleniowego bit Gruppe – regionalnego lidera wśród największych firm szkoleniowych w tej części Europy. Działalność firmy bit Polska skupia się na dwóch aspektach – szkoleniach oraz doradztwie. Od 2005 roku firma jest członkiem Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych PersonVue, dzięki czemu może organizować międzynarodowe egzaminy dla branży IT. Ponadto jest Złotym Certyfikowanym partnerem firmy Microsoft, dzięki czemu jako Microsoft Certified Partner for Learning Solutions ma w swojej ofercie szeroki zakres technologii Microsoft oraz usług szkoleniowych dla programistów i specjalistów IT.


CDL

CDL is a market leader in software solutions for high volume retail insurance operations and is highly regarded as an independent, financially stable and trusted partner. We have consistently anticipated market trends, including the rise of telebroking, online quotations, price comparison sites, consumer self-service and, most recently, telematics-based insurance products. We have worked with our partners to develop and support appropriate and robust IT solutions to maximise the benefits from these opportunities.


CPL Jobs

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 7 krajach posiadając łącznie sieć 43 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO, Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.


Capgemini

Capgemini to przede wszystkim różnorodność. Możesz razem z nami tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania dla wielu branż i korzystać ze wsparcia zespołów ekspertów o niezwykle szerokim zakresie kompetencji – od międzynarodowej księgowości aż do zaawansowanych systemów IT. Jaki jest wspólny mianownik dla tej dynamicznej społeczności? To przede wszystkim wiedza i możliwości – Capgemini to firma posiadająca 46 lat doświadczenia w biznesie, nasze oddziały zlokalizowane są w blisko 40 krajach, pracuje w nich łącznie 125 000 pracowników! Nasze doświadczenie i zasięg wymaga, aby wszystko co robimy stało na najwyższym poziomie. Dostęp do świata Capgemini da Ci zupełnie nowe spojrzenie na Twoją karierę.


E-direct

Profesjonalna firma świadczącą usługi IT Consulting oraz marketingu internetowego. W szczególności oferujemy usługi tworzenia i rozwoju oprogramowania, czy rozwoju oprogramowania innych firm. e-direct zdobył wyjątkowe doświadczenie w rozwoju, integracji oprogramowania , pomocy technicznej i utrzymaniu systemów, tworzeniu aplikacji internetowych i innych usług programistycznych oraz promocji w sieci internet .


EL12

Przedsiębiorstwo el12 sp z o.o. – sieć hurtowni elektrycznych jest firmą rodzinną założoną w 2003r. Wykwalifikowana kadra zarządzająca posiada 20-letnie doświadczenie w branży elektrotechnicznej. Przedmiotem działalności jest sprzedaż artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Swoim zasięgiem obejmuje województwa: opolskie, dolnośląskie, śląskie, małopolskie, łódzkie oraz pomorskie. Firma posiada 10 oddziałów i sukcesywnie poszerza swoją działalność o kolejne miejsca oraz kształci swoją kadrę organizując różnorodne szkolenia z zakresu dziedziny elektrotechnicznej. Firma posiada specyficzną formę sprzedaży, która wyróżnia ją w branży – otwarty magazyn czyli dostępna przestrzeń magazynowa dla każdego klienta. Każdy klient ma możliwość wejścia na magazyn z doradcą handlowym.


Envipro Sp. z o.o.

Envipro Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku usług związanych z ochroną środowiska od 1997r. Kilkanaście lat działalności ukształtowało specjalizację przedsiębiorstwa w zakresie gospodarowania odpadami. W chwili obecnej jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom szeroką ofertę profesjonalnych działań obejmujących poszczególne zagadnienia lub całościową realizację gospodarki odpadami w zakładach przemysłowych lub przedsiębiorstwach.


Filplast

Firma Filplast została założona w 1990 roku. Główna siedziba mieści się w Głogówku na południu Śląska. Przedsiębiorstwo dysponuje obecnie ponad 10.000 m2 hal produkcyjnych, zatrudnia ponad 230 pracowników. Od lat dostarczamy nasze produkty na rynek europejski. Najważniejsze rynki zbytu znajdują się w Niemczech, Czechach i Polsce. Jako jedni z nielicznych producentów okien w Europie posiadamy własne laboratorium do badań stolarki okiennej.


Future Processing

Future Processing to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna działająca na globalnym rynku oprogramowania. Jesteśmy zespołem wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji ambitnych projektów informatycznych. Od zaawansowanych algorytmicznie systemów obrazowania medycznego, inteligentnego monitoringu wideo i inspekcji wizyjnej poprzez oprogramowanie akwizycji i analizy danych w kontroli fizycznego dostępu i transporcie po narzędzia systemowe i aplikacje dla sektora finansowego, zawsze poszukujemy rozwiązań spełniających wysokie standardy jakości. Wzmacnia to naszą pozycję na europejskim i amerykańskim rynku oprogramowania, gdzie od początku działalności budujemy bazą strategicznych klientów i partnerów z perspektywami dalszego rozwoju.


Grupa PZU

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.


Gwazy Technologies

Z historią sięgającą 25 lat, Windsor Brokers Ltd jest jednym z wiodących i pionierskich brokerów w regionie, oferujących swoje usługi online. Windsor rozpoczął działalność w 1988 roku jako niewielkich rozmiarów spółka brokerska, z zaledwie 5 pracownikami oraz ograniczoną liczbą klientów, pochodzących głównie z regionu Bliskiego Wschodu.
Wraz z upływem 2007 roku firma pokazała wyraźne oznaki ekspansji, poprzez osiągnięcie liczby 70 pracowników. 2007 był również szczególnym rokiem, ze względu na inaugurację Windsor Business Center, prestiżowej siedziby Windsor, mieszczącej się w Limassol na Cyprze.
Trzy główne czynniki, które przyczyniły się do szybkiego rozwoju Windsor Brokers to ewolucja internetu, progres handlu internetowego oraz przystąpienie Cypru do Unii Europejskiej w 2004 roku. W rezultacie zupełnie nowe możliwości stanęły otworem dla nas i dla naszych klientów.
Na dzień dzisiejszy, regulowany i licencjonowany broker, oferujący bogate portfolio ponad 70 instrumentów finansowych, Windsor Brokers Ltd, wyróżnia się jako znacząca europejska firma inwestycyjna. Z ponad 100 pracownikami na całym świecie i rosnącą bazą klientów, obejmującą wszystkie siedem kontynentów, staramy się by nasze produkty i usługi sprostały oczekiwaniom inwestorów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych, wszelich typów i rozmiarów.


HLT Sp. z o.o.

HLT Sp. z o.o. jest liderem w branży oświetlenia do mebli i wnętrz. Istniejemy na rynku od 1996 roku i uważamy, że wieloletnie doświadczenie jest jednym z naszych największych atutów. Cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku, jednak uważamy, że każdy dzień bez kroku w przód, to krok w tył, dlatego jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i doskonalenie. Posiadamy własny park maszynowy, który jest na bieżąco modernizowany i unowocześniany.


HSI Sp. z o.o.

HSI (Hardware Software Integrator) jest firmą z tradycjami sięgającymi 1989r. Z naszych usług oraz sprzętu który dostarczyliśmy korzysta wiele przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Działamy bardzo intensywnie w segmencie MSP a także w administracji publicznej na szczeblu centralnym i lokalnym jako dostawca dedykowanych systemów informatycznych. W ciągu 26 lat działalności w branży IT udało nam się zbudować sprawny i wydajny dział programistyczny, dział sprzętowy i wsparcia technicznego oraz sekcję analiz i wdrożeń systemów ERP. Programiści tworzą nowe oraz integrują obecne systemy naszych klientów. Nasze produkty opieramy o technologie: Symfony: High Performance PHP Framework for Web Development / Doctrine Project / PHP / JavaScript. W nowoczesny sposób tworzymy systemy szyte na miarę. Z sukcesami uczestniczymy w wielu zamówieniach publicznych jako główny wykonawca, a także członek konsorcjów wykonawczych. Jesteśmy rzetelnym i sprawdzonym partnerem z wypracowanymi szczegółowo technikami i wysokim standardem obsługi Klientów. Pozytywne referencje za wykonane wdrożenia uzyskujemy od instytucji samorządowych, rządowych, a także małych i średnich przedsiębiorstw działających w różnych gałęziach gospodarki.


Hart

Firma HART powstała w 1990 roku. Przedmiotem działania jest sprzedaż hurtowa części do samochodów, motocykli oraz konfekcjonowanie towarów pod prywatnym brendem HART. Oferta hurtowni skierowana jest do placówek handlowych i warsztatów usługowych branży motoryzacyjnej.


IBM Polska

IBM Polska Sp. z o.o. jest organizacją zatrudniającą obecnie ponad 1000 osób – większość w działach usługowych. Jesteśmy liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych. Nasze dotychczasowe sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim fachowości i zaangażowaniu całego zespołu pracowników.


International Communication

Niezwykle szybko rozwijający się międzynarodowy koncern pośrednictwa usług telekomunikacyjnych, obecny na runkach 46 krajów świata, zaprasza do współpracy osoby, które chcą rozwinąć własny biznes, decydować o własnej przyszłości oraz otrzymać możliwość uzyskania dodatkowego przychodu. Firma zapewnia wsparcie dla każdego zainteresowanego w postaci szkoleń, systemu wsparcia oraz odpowiednich materiałów szkoleniowych i marketingowych.


KorkoMath.pl

KorkoMath.pl jest to Centrum Edukacyjne działające w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Od roku świadczymy usługi edukacyjne we Wrocławiu, Oleśnicy, Jeleniej Górze a od niedawna także w Warszawie. Planujemy rozpocząć działalność także w Opolu. Naszym Korepetytorom proponujemy zajęcia z matematyki z dojazdem do ucznia lub też rozwiązywanie zadań online. Współpraca jest oparta na długoterminowej umowie zlecenie, a elastyczny grafik pracy pozwala połączyć pracę ze studiami. Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Medinet

MEDINET istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Założycielami firmy są osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej połączonej z medycyną. Działalność firmy od momentu powstania opiera się na tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspomagających pracę i zarządzanie jednostkami Ochrony Zdrowia.


Nubiz

Nubiz Sp. z o.o. jest firmą konsultingową specjalizującą się w realizacji złożonych projektów informatycznych przeprowadzanych w środowisku oprogramowania SAP. Świadczymy usługi związane z wdrożeniem, rozbudową i utrzymaniem systemów SAP CRM i SAP ERP. Tworzymy rozwiązania w środowisku SAP Gui, web a także w środowisku Sybase SUP dla urządzeń mobilnych. Nasi konsultanci z obszarów FI, CO, MM, SD systemu ERP, konsultanci z obszarów Marketing, Sprzedaż, Serwis i Call Center systemu CRM a także konsultanci z obszaru BI/BW/BO to silny i doświadczony zespół wyróżniający się na rynku. Zespół konsultantów wspierany jest przez programistów ABAP i JAVA.


Open-E

Open-E, Inc. jako firma działająca od 1998 roku ma silnie ugruntowaną pozycję na rynku pamięci masowych, na który dostarcza oprogramowanie w postaci systemu operacyjnego do zarządzania serwerami pamięci masowych. Linia produktów Open-E® JovianDSS, DSS V7™ i DSS V7 Lite™ jest dedykowana rynkowi SMB i SME. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy sposób zarządzać zasobami na poziomie usług NAS oraz SAN.


Operator24.pl

Firma Operator24.pl jest pierwszym w Polsce operatorem sklepów internetowych. Należymy do czołówki polskich firm świadczących usługi w sieci Internet w zakresie budowy i rozwoju elektronicznych kanałów sprzedaży. Zespół Operator24.pl to grupa profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinach: Internetu oraz nowych technologii. Od początku działalności naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszym klientom, tak aby nasi odbiorcy mogli korzystać z dobrodziejstw zakupów elektronicznych z maksymalną wygodą i bezpieczeństwem wykonywanych transakcji. Głównymi dostawcami, z którymi współpracujemy są renomowani producenci oferujący towary o najwyższej jakości spełniające wysokie standardy europejskie i światowe.


Opolgraf

Opolgraf jest uznawany za jedną z najlepszych drukarń dziełowych w kraju, produkującą rocznie około 8 milionów książek pod 1700 tytułami. Współpraca z największymi i najbardziej znanymi wydawcami z Polski i krajów Europy Zachodniej (Cambridge, Lexis Nexis, Lektor Klett, Macmillan, Elsevier, WSiP, GWP, Nasza Księgarnia, Czarna Owca, Albatros) dowodzi, że jesteśmy gotowi spełnić nawet najostrzej stawiane nam kryteria. Elastyczność, otwartość, rzetelność, terminowość dostaw i natychmiastowa komunikacja z klientami to największe zalety Opolgrafu, a jednocześnie cele ciągłego udoskonalania.


PayPal

PayPal is growing by the minute and we’re looking for a Sales Engineering Intern to join our rapidly growing entrepreneurial team in Warsaw. A career at PayPal is more than just a job. It’s a chance to have a positive impact on the lives of 100+ million PayPal members around the world. PayPal, a fully owned and fastest growing subsidiary of eBay, is the world’s favorite way to pay and be paid. Simply put, at PayPal, you can expect to be challenged (in a good way). Our work environment is entrepreneurial, collaborative, innovative, results-driven, and focused on the customer. It’s truly an exciting time to be here!


Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

Polsko – Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych (PJWSTK) została założona w 1994 r. przez Fundację Rozwoju Technik Komputerowych realizującą porozumienie zawarte pomiędzy rządami Polski i Japonii z roku 1993.


Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Strzelcach Opolskich

Powiatowa Stacja jest jednostką budżetową będącą podmiotem leczniczym finansowanym z budżetu państwa, w stosunku do którego uprawnienia podmiotu tworzącego posiada Wojewoda Opolski Podstawa prawna działalności: ustawa z dnia 14 marca 1985r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (tekst jednolity Dz. U. z 2006r. nr 122, pózn. zm.)


PwC

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 180.000 pracowników w 158 krajach, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 1700 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.


SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Od 2000 roku tworzymy i wdrażamy zintegrowane systemy, wspomagające zarządzanie w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Naszym sztandarowym produktem jest aplikacja SENTE eSystem. To nowoczesny system informatyczny klasy ERP/MRPII, przeznaczony m.in. dla firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Realizowane przez nas projekty zawsze indywidualnie dopasowujemy do potrzeb i procesów danej organizacji. W kształtowaniu swojej oferty korzystamy z technologii m.in. firm IBM, Microsoft i Borland.


SFD S.A.

Obecnie podstawowym przedmiotem działalności spółki SFD S.A. jest handel hurtowy i detaliczny odżywkami, suplementami diety oraz akcesoriami sportowymi, a także sprzedaż usług reklamowych. Spółka posiada w sprzedaży ponad 3000 produktów i 100 wyselekcjonowanych producentów z całego świata. Spółka zaopatruje się u bezpośrednich importerów tych towarów a także zaopatruje także około 200 odbiorców hurtowych i każdego miesiąca realizuje około 4000 wysyłek detalicznych oraz hurtowych. SFD S.A. dysponuje zapleczem handlowo-magazynowym o powierzchni 1400 m2 oraz wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą.


Stegu

Od ponad 20 lat kierujemy się w życiu i w biznesie zasadą, że wygrywa ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. Jako cel postawiliśmy sobie tworzenie materiałów wykończeniowych, które nabierają formy w przestrzeni. Satysfakcjonuje nas to, że coś, co było marzeniem w głowie, potem płaskim rysunkiem, rodzi się w trzech wymiarach i tworzy przestrzeń. Natura od wieków stanowiła inspirację dla ludzi, którzy są jej integralną częścią. Instynktownie jej poszukujemy i wyczuwamy ją, a ona od wieków przynosi nam najlepsze rozwiązania. Nawet w niewielkiej przestrzeni można odtworzyć wizerunek natury, która nas otacza.


Tensoft Sp. Z o.o.

Tensoft Sp. Z o.o. to rozwinięcie i kontynuacją osiągnięć, połączoną z bogatym doświadczeniem informatycznej firmy BUDOREX Systemy Komputerowe działającej na rynku polskim od 1989 roku oraz ORG-SERVICE zajmującej się informatycznym wsparciem samorządów od roku 1990. Spółka jest producentem systemu AdAS (skrót od Aplikacje dla Administracji Samorządowej). Filozofią firmy jest aby system ADAS stanowił fundament szeroko rozumianego e-rzędu. Sprawnego i otwartego na społeczność , zapewniającego dostęp do usług i informacji w czasie rzeczywistym. W ostatnim okresie firma Tensoft kompleksowo dostosowała i wdrożyła system zintegrowany ADAS dla Urzędów w Nakle i Sokołowie Podlaskim. Powodem wymiany oprogramowania, była potrzeba większego zintegrowania i kompleksowego podejścia do zarządzania gminą oraz budowa fundamentów pod stworzenie e-urzędu. System ADAS w pełni realizuje te potrzeby.


Unitrez elektronik

Jesteśmy firmą dla każdego kto potrzebuje ochrony. Kierujemy się zasadą, że najważniejszy jest Klient, dlatego każdemu zapewniamy najwyższy standard usług. Posiadamy siły i środki umożliwiające wykonanie każdego zlecenia począwszy od małych instalacji w domkach jednorodzinnych, sklepach po zintegrowane systemy zabezpieczeń w dużych obiektach przemysłowych, gmachach użyteczności publicznej bankach.


Weegree

Wierzymy w to, że aby zmieniać świat, my sami musimy stać się zmianą. Śmiałe decyzje i innowacyjne strategie popychają świat do przodu, dlatego stawiamy na ustawiczne doskonalenie. Jesteśmy świadomi tego, że postęp byłby niemożliwy bez ludzi niezależnych lub myślących nieschematycznie, co znajduje swoje odzwierciedlenie w polityce naszej firmy, począwszy od logotypu: Weegree – We agree. Innowacyjność łączymy ze zdobytym doświadczeniem, które uważamy za bazę do osiągania wyższych stopni rozwoju. W Weegree doradzamy, tworzymy, zarządzamy. Zajmujemy się outsourcingiem, co oznacza, że możesz przekazać nam zadania wymagające wkładu pracy wykwalifikowanego personelu. Tym samym możesz myśleć perspektywicznie i koncentrować się na najważniejszych celach swojej firmy, poszerzeniu działalności lub podniesieniu jakości usług. Z myślą o naszych klientach inwestujemy w kompleksowe rozwiązania, które oferujemy w formie narzędzi technologicznych.


Windsor Technologies

W Windsor Technologies zajmujemy się realizacją ciekawych i ambitnych projektów w nowoczesnych technologiach na indywidualne potrzeby siedziby naszej firmy za granicą. Oferujemy ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku w rozwijającej się organizacji.


Zink GmbH

Zink GmbH jest firmą, która powstała z praktyki! Opracowujemy, dystrybuujemy i zarządzamy oprogramowaniem. Dzięki naszemu produktowi MMC wspieramy naszych klientów w codziennym przetwarzaniu zamówień, zakupów, magazynowaniu, rejestrowaniu czasu, obliczaniu kosztów i wynikającym z nich zalewie dokumentów. Ponadto wdrażamy programy zamówienia w sposób wiarygodny i wspieramy Cię we wszystkich ważnych kwestiach związanych z informatyką, informatyką i komunikacją.