Szanowni Państwo,

po raz drugi w Opolu odbędzie się wydarzenie opole.dev kierowane do entuzjastów informatyki.

Gośćmi wydarzenia będą:

s kokot 150x150

Seweryn Kokot
profesor uczelni na WBiA Politechniki Opolskiej, ulepszył oprogramowanie OpenSees. C++ i Python w budownictwie: open-source prosto z Opola! Seweryn Kokot to programujący profesor budownictwa, który prowadzi przedmioty i badania naukowe związane z komputerową analizą konstrukcji. Opowie o swoim wkładzie w rozwój OpenSees i o swojej autorskiej, tworzonej w Pythonie, bibliotece OpsVis, służącej do wizualizacji modeli i wyników analiz z OpenSees. Oba te narzędzia są używane przez naukowców, inżynierów i studentów na całym świecie.

k jagielka 150x150

Krzysztof Jagiełka
lider UX NAO w Santander Bank Polska, UX konsultant w edmoons.
Czy UX musi być na sterydach?
Zaczynając od stażysty, którego „nikt nie chciał”, po team lidera i niezależnego konsultanta. Krzysztof Jagiełka opowie o realizowaniu swojej pasji do tworzenia produktów i usług, odpowiadających potrzebom ludzi oraz biznesu. Jako projektant UX wierzy, że projektując produkty i usługi można wpłynąć na otaczający nas świat. To tak samo duży przywilej, jak i odpowiedzialność, o którym opowie podczas swojej prelekcji.

 

Zapraszamy każdego entuzjastę informatyki, programistów, testerów, grafików, specjalistów od UI/UX, administratorów, DevOpsów, wdrożeniowców, speców od bezpieczeństwa w sieci, analityków, managerów.

Spotkanie jest otwarte, link do bezpłatnych wejściówek: https://app.evenea.pl/event/opoledev2/

Tym razem spotkanie odbędzie się w namiocie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego.