Weź udział w tegorocznych Letnich Praktykach Web Developmentu skierowanych do osób zainteresowanych nauką języka programowania Ruby oraz frameworka Ruby on Rails. Nabór potrwa do 25 czerwca.

Praktyki potrwają 2 miesiące (1 lipca – 31 sierpnia 2021). Najlepszym praktykantom zostanie zaproponowane stałe zatrudnienie.

Program Praktyk Letnich Web Developmentu zakłada:

  • Wsparcie pięciu doświadczonych programistów, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami;
  • Bezpłatną naukę zapewniającą niezbędne doświadczenie w przyszłości;
  • 100% zdalnego nauczania;
  • Elastyczne godziny praktyk;
  • Naukę i praktykę w zwinnej metodologii projektowej oraz zbudowanie minimum viable product (MVP) na zasadach jakie obowiązują w projektach komercyjnych.

Kilka słów o Ragnarson
Ragnarson został założony w 2006 roku jako agencja web deweloperska. W 2019 roku rozpoczęliśmy również działalność inwestycyjną nastawioną na startupy na wczesnym etapie rozwoju i skupione na pozytywnym impakcie. Pracujemy wspólnie z założycielami startupów jako agencja i anioł biznesu, inwestujemy i współtworzymy ich produkty. Koncentrujemy się na projektach walczących ze zmianami klimatycznymi oraz nierównościami społeczno-ekonomicznymi. Stawiamy na pracę z dojrzałymi osobami o szerokich zainteresowaniach. Cały zespół ma dostęp do kluczowych danych firmowych w oparciu o które podejmuje najważniejsze dla firmy decyzje. Ustawianie samodzielnie pensji przez członków zespołu jest jednym z przykładów takich decyzji.