Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić studentów do udziału w prestiżowych zawodach typu Capture the Flag o nazwie p4ctf. Wydarzenie to odbędzie się w ramach konferencji i targów CYBERSEC FORUM/EXPO 2023 w dniach od 21.06.2023 godz. 12:00 do 22.06.2023 do godz. 12:00. Wydarzenie skierowane jest do studentów uczelni wyższych w Polsce, aby mieli szansę wykazać się swoimi umiejętnościami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w zadaniach przygotowanych przez najlepszych graczy CTF na świecie.
p4CTF to doskonała okazja dla studentów do rozwinięcia swojej wiedzy i umiejętności w praktyce. Podczas zawodów uczestnicy będą mieli możliwość zmierzenia się z różnorodnymi zadaniami związanymi z kryptografią, analizą kodu, łamaniem haseł oraz eksploracją podatności w oprogramowaniu. Będą rywalizować w zespołach, a zdobywanie “flag” oraz punktów będzie kluczem do sukcesu.

Najważniejsze informacje dotyczące zawodów p4CTF:

Data rozpoczęcia: 21.06.2023, godz. 12:00
Data zakończenia: 22.06.2023, godz. 12:00

Czas trwania: 24 godziny

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Forma: Zawody odbędą się w trybie stacjonarnym.

Zespoły: Studenci mogą zgłaszać drużyny składające się z maksymalnie 4 osób.

Nagrody: Najlepsze zespoły otrzymają atrakcyjne nagrody, a także możliwość nawiązania kontaktów z wiodącymi firmami z branży bezpieczeństwa informatycznego.

Zachęcamy Waszą Uczelnię do promowania tych zawodów wśród studentów. p4CTF to nie tylko okazja do zdobycia cennego doświadczenia, ale także możliwość nawiązania kontaktów z profesjonalistami z branży. Bez względu na to, czy studenci są początkującymi entuzjastami, czy doświadczonymi zawodowcami, p4ctf zapewni im wartościowe wyzwanie i rozwój.

Aby zarejestrować drużynę lub uzyskać więcej informacji na temat zawodów, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej https://cybersecforum.eu/pl/cybersec-forum-expo-2023/p4ctf/ lub skontaktowania się z nami pod adresem office@cybermadeinpoland.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji jak najszybciej.